meie ettevõttest

Oleme pidevalt uudseid lahendusi otsiv ettevõte, kes rajab oma tee tuginedes kliendi rahulolule igas aspektis. Mööblisaal on orienteeritud kõrgkvaliteedile, uudsele valikule ning heale teenindusele.

Oleme oma ala spetsialistid pehme mööbli valdkonnas ning pakume eelkõige funktsionaalseid diivaneid, elegantseid voodeid ja head und tagavaid madratseid.

Visioon on luua Eesti inimesele võimalus sisustada oma kodu uudse kvaliteetse kaubaga ning saada osa teenindusest, mis jätkub ka peale ostu.

Hetkel asub meil esindussalong Tartus aadressil Tehase 23, kuid töötame selle kallal, et avada esimene pood ka Tallinnas juba aastal 2022

Meie meeskond

Rain kingla
mööblisaali asutaja

55524366

„Go big or go home“

 

 

Pikaaegne ettevõtja, kes tegutsenud meelelahtus – toitlustus ja mööblivaldkonnas.

 

Risto Põlluste
mööblisaali asutaja

56252926

 „Millesse sa usud, sellele ka keskendu“

 

Juristiharidusega müügiekspert, kes on mööbli valdkonnaga seotud juba lapsepõlvest

Meie lugu

Ettevõtte asutajad on 2 hakkajat noormeest, kes on kogu elu tegelenud erinevate projektide ja ettevõtmistega. Risto on olnud mööbli ja müügitööga seotud juba 13 aastat kui lõi samapalju aastaid tagasi e-poe Buduaari keskkonda.  Rain lõi esimese meelelahutusettevõtte 10 aastat tagasi.

Juba varakult sai mõlemale selgeks põhitõde, et tähtsaimad on toote kvaliteet ning hea teenindus. Kui sai võetud vastu otsus minna Austraaliasse, sattusime Perthi linnas tööle sealsesse ühte suurimasse mööblipoodi Jacks Furniture/Innovation furniture. Toodete kvaliteet selles poes jäi kohe silma ning personaalne teenindus oli midagi, mida väga hindame. Seal tärkas idee ka Eestis midagi sellist pakkuda ja juba varsti otsustasimegi luua Rainisto OÜ, mille esimeseks kaubamärgiks sai Mööblisaal. Lõime oma tööandjatega kontaktid, saime loa tooteid ka Eestis maale tuua ning edasi käis asi juba kiirelt. Nüüd oleme pühendunud kaubamärgi laiale üldsusele teatavaks tegemisele, et igal Eesti inimesel oleks võimalik saada osa meie personaalsest teenindusest ning kvaliteetsetest ja funktsionaalsest kaubast.

Me oleme siin, et jääda ja pakkuda klientidele kindlust, et ükski nende küsimus ei jää vastuseta ega ükski probleem lahenduseta.

Koostööpartnerid

“On tunda, et nad keskenduvad kvaliteedile ja kliendile rahulolule. Arved õigeaegselt tasutud ja koostöö sujub väga hästi. “