Miks valida endale kontinentaalvoodi Mööblisaalist?

Kontinentaalvoodi on vooditüüp, mis originaalselt koosneb kahest eraldi kušetist ning nendele asetatud ühest suurest madratsist. Aegade jooksul on loodud sellest aga erinevaid variante ning üheks vaieldamatult parimaks on lahendus, milles voodi on jagatud kaheks, mõlemad osad avanevad ja all peitub mahukas pesukast. Pesukastidega kontinentaalvoodite puhul tuleb silmas pidada aga seda, et need oleks ehitatud nii, et funktsionaalsus ei rööviks kvaliteeti. Selles valdkonnas on Mööblisaal andnud endast parima, et luua üheselt nii funktsionaalne kui ka kvaliteetne pesukastiga kontinentaalvoodi. Järgnevalt toome välja 8 peamist põhjust, miks valida oma kontinentaalvoodi just meilt.

1. Meie voodite ehitus on kvaliteetne ja läbimõeldud – Kogu voodi on ehitatud tugevale metallraamile, mis ei lase voodil läbi vajuda. Pesukasti mehhanism on üles ehitatud õhkvedrudele, mis teevad selle avamise ja sulgemise kergeks. Käepidemed, millest tõsta on peidetavad ja stiilsed, et oleks mugav ning pehme sellest voodit üles tõsta.

2. tugev põhi nii magamiseks kui asjade hoiustamiseks Meie kontinentaalvoodite põhjad on valmistatud paksust MDF-plaadist, mida toetab põhja läbiv pruss. Seetõttu on põhi nii tugev, et selles võib hoiustada ka raskeid asju kartmata, et põhi läbi vajub. Magamisel peab voodi vastu ka suurema kehakaaluga magajatele.

3. Avaneb eestpoolt – Eestpoolt avanev pesukast annab võimaluse kasutada voodit ka ruumides, kus toa laius ei ole külje peal tegutsemiseks piisav. Samuti on meie vooditel soovituslik kasutada üht suurt madratsit,  mille tõttu ei lähe teie voodi segamini iga kord, kui vajate midagi voodi alt. Nii madrats kui voodipesu seisavad voodit üles tõstes ja kinni pannes endiselt kindlalt paigas.

4. Voodi alla mahub tegutsema ka robottolmuimeja – Ligipääsetavus voodi alla annab võimaluse hoida oma magamistuba tolmuvaba ning puhtana. 10cm kõrgused jalad annavad võimaluse kasutada selleks olemasolul ka robottolmuimejat.

5. stiilne välimus – Kõigil meie kontinentaalvooditel on kasutatud kõrgkvaliteetseid pehmeid kangaid. Toone ja materjale on erinevaid, mille hulgast saate valida just endale sobiva. Voodite peats on kõrge ja uhke ning loob igas magamistoas erilise õhkkonna. Samuti annab peatsi kõrgus ja pehmus võimaluse oma selga ja pead toetada, kui voodis hommikukohvi joote või raamatuid loete.

6. Pocket-vedruga madrats – Pocket-vedruga madratsil on vedrud asetatud eraldi kotikestesse ning seetõttu toimib iga vedru individuaalselt. Ka ortopeedilistel madratsitel on kõige enamlevinum just pocket-vedrutüüpi madratsid. Nende eelised on järgmised:

A) Ei ole tunda partneri liigutusi (st vähkremist). See saavutatakse sellega, et iga vedru on eraldiseisev ja reageerib vaid keharaskuse all olev vedrude plokk. Ülejäänud vedrud on paigal.

B) Järgivad kehakuju, mistõttu on selgroog õiges positsioonis ja ei teki ebamugavustunnet.

7)Lihtsasti kokkupandav – Voodid on pakitud kahte kasti, milles voodiosad on ühes tükis ning alla tuleb kruvida vaid jalad. Peats käib voodi külge 8 suure ja tugeva poldiga.

8)Tasuta transport üle mandri-Eesti – Mööblisaali meeskond toob kauba tuppa üle mandri-Eesti tasuta.

Tagasi Blogi lehele
-20%
Original price was: €1123.Current price is: €898.
Kuumakse al. 30
-20%
Original price was: €1499.Current price is: €1199.
Kuumakse al. 40
1350
Kuumakse al. 45
1499
Kuumakse al. 50
1599
Kuumakse al. 53
1699
Kuumakse al. 57
Alates: 899
Kuumakse al. 30
Alates: 998
Kuumakse al. 33