4 põhjust, miks valida pocket-madrats

4 põhjust, miks valida pocket madrats – Maga ülimas mugavuses ja ole alati pingetest vaba

Hea uni on vitaalne meie üldise heaolu saavutamiseks ja õige madrats mängib selles väga tähtsat rolli. Kuna turul on nii palju erinevaid madratseid, siis võib olla selle ideaalse välja valimine raske ja kurnav protsess. Kui aga otsite enneolematut mugavust ja tuge, siis pocket-vedru madrats on õige valik, millel peatuda. Selles blogis saad lugeda selle kohta, mis on pocket (taskuvedru) madrats ja mis on  tema eelised teiste madratsitüüpide üle – ehk siis näed põhjuseid, miks peaks investeerima just sellesse imelisse und parandavasse madratsitüüpi. 

1. Ületamatu individuaalne tugi – Üks väljapaistvamaid omadusi pocket madratsitel on nende võime pakkuda igale inimesele personaalset toetust. Erinevalt tavalistest vedrumadratsitest, mille vedrud on omavahel ühendatud, on pocket madratsitel iga vedru eraldi riidetaskus. Nii reageerib iga vedru iseseisvalt teie keha poolt avaldatud mõjule, mistõttu saab iga kehaosa eraldi talle vajaliku toetuse. Seetõttu on magades teie selgroog paremini joondunud ja kõik pinges olevad kehaosad on toetatud. Nii saab kogu keha une ajal lõõgastuda 

2. Ühe partneri liigutused ei sega teist – Kas oled väsinud sellest, et iga kord kui partner vähkreb või öösel vetsus käib, äratab ta su üles? Pocket madrats on selle probleemi lahendamisel erakordselt efektiivne. Kuna iga vedru töötab iseseisvalt, siis kui partner liigutab, liiguvad ühes temaga ainult tema all olevad vedrud. Sinu all olevad vedrud jäävad aga  täielikult  paigale ning tunda ei ole ühtki liigutust. Nii saad nautida segamatut und ja ärgata alati värskelt.

3. Suurepärane temperatuuriregulatsioon ja madratsi hingamisvõimekus – Kui leiad end pidevalt öösiti higistamas või hoopiski külmetamas, siis on pocket madrats sulle ka siinkohal abiks. Sel on suurepärane hingamisvõimekus tänu avatud alale, mis nii vedrude keskel kui ka eraldi kotikestesse pakitud vedrude vahel on. See tekitab parema õhuliikumise ning laseb kehakuumusel mööda madratsit eemalduda. Nii oled kumadel suveöödel paremini jahutatud. Nii ei mõjuta temperatuuri kõikumine sind enam ja saad mõnusalt välja magada.

4. Pikaajaline vastupidavus – Madratsi ost on pikaajaline investeering ja pocket madratsid on tuntud oma erakordse kestvuse pärast. Kõrgkvaliteetse ehituse ja väga hästi läbimõeldud tehnoloogia tõttu peavad need vastu tavakasutusele ilma vajumata ning oma kuju kaotamata. Eraldiseisvalt riidest taskutesse mässitud vedrud on disainitud nii, et nad peaksid hästi vastu pidevale survele. Nii võid olla kindel, et sinu uni püsib kvaliteetne veel mitmeid aastaid.  

Pocket madrats võrdluses mäluvahtmadratsiga

Kuigi mäluvahust madrats kohandub samuti hästi kehakujuga, siis ei lase see õhul hästi liikuda, kuna on liiga tihe ja see võib tekitada magamisel ebamugavust, eriti kuumadel suveõhtutel. Pocket madrats suudab aga sarnaselt mäluvahust madratsile võtta hästi kehakuju ning samal ajal liigub selles ka õhk paremini. Seega on see nahasõbralikum valik. Samuti on pocket madrats parem liigutuste isoleerimisel ja seetõttu ei sega partnerid üksteist.

Pocket madrats võrdluses tavalise vedrumadratsiga

Tavalisel madratsil puudub võimekus võtta magamisel täpselt kehakuju. Kõik vedrud on omvahel ühenduses, niiet kui üks vedru liigub, siis liiguvad ka kõik teised. Seega on partneri liigutus tunda kohe ka sulle. Pocket madratsil aga seda probleemi ei esine. Samuti pakub pocket madrats tuge igale kehaosale.

Kokkuvõte

Pocket madratsid on toonud revolutsiooni selles osas, kuidas me magame, pakkudes võrreldamatut mugavust ja tuge. Nende võimekus võtta täpselt magaja kehakuju , reguleerida temperatuur ja isoleerida liigutused, on põhjused, miks magad sellel madratsil alati end välja. Samuti säilitavad nad oma parimaid omadusi kaua ja nii ei pea pikalt mõtlema uue madratsi soetamisele.

Tagasi Blogi lehele

Vali endale sobiv pocket-vedru madrats

Madrats Eliit – pehme

 

Madrats Support – keskmine

Madrats Comfort Pro – keskmine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga